Titles you rated
Be With YouRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0