Movies
Ratings
486
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0