Series
Ratings
122
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- GargoylesRated ★ 3.5
- Captain Planet and the PlaneteersRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 3.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5