Movies
Ratings
160
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0