Series
Ratings
29- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5