Titles you rated
UnhingedRated ★ 1.5
The Butterfly EffectRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5