Series
Ratings
13
Black MirrorRated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5