Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5