Titles you rated
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Nowhere ManRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5