Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0