Titles you rated
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0