Movies
Ratings
1570
Crip CampRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 5.0
A Fish Called WandaRated ★ 2.0
Scream 7Rated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The Evil DeadRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Second ActRated ★ 2.5
First CowRated ★ 1.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Nobody Knows I'm HereRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The TwitsRated ★ 2.5