Movies
Ratings
51
GladiatorRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5