Movies
Ratings
101
Perfect NumberRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0