Movies
Ratings
356 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
 Coach CarterRated ★ 4.0 Coach CarterRated ★ 4.0
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
 MotherRated ★ 3.5 MotherRated ★ 3.5
 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
 Uncut GemsRated ★ 3.5 Uncut GemsRated ★ 3.5
 SicarioRated ★ 4.0 SicarioRated ★ 4.0
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 True GritRated ★ 3.5 True GritRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0