Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0