Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0