Series
Ratings
20
My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.5