Movies
Ratings
32
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0