Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 2.5- Doraemons: Strange, Sweet, Strange?Rated ★ 3.0
- Dorami-chan & Doraemons: Space Land's Critical EventRated ★ 3.0
Lupin the 3rdRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0