Movies
Ratings
582
IncendiesRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
TrapRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5