Series
Ratings
40
The IdolRated ★ 1.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0