Movies
Ratings
391
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5