Movies
Ratings
153
BurningRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
John WickRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 2.5