Movies
Ratings
153
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5