Movies
Ratings
37
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5