Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5