Titles you rated
- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 3.5- Major Season 5Rated ★ 3.5
- Major Season 6Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5