Series
Ratings
25
AnnaRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- M&MRated ★ 4.5
- 東京女子図鑑Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0