Series
Ratings
40
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0- Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5