Movies
Ratings
67- Suspect XRated ★ 5.0
- AssassinationRated ★ 4.0
- Ode to My FatherRated ★ 4.5
- AtonementRated ★ 4.0
- She's the ManRated ★ 4.5
- La La LandRated ★ 2.5
- I Feel PrettyRated ★ 2.5
- Our PresidentRated ★ 5.0
- WishRated ★ 4.0
- AcceptedRated ★ 3.0
- Cruel IntentionsRated ★ 2.5
- If OnlyRated ★ 4.5
- Fall in Love at First KissRated ★ 4.5
- Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
- SnowpiercerRated ★ 3.5
- The ThroneRated ★ 3.0
- Music and LyricsRated ★ 4.5
- Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
- The Parent TrapRated ★ 5.0
- Freaky FridayRated ★ 3.0