Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- The Promised NeverlandRated ★ 5.0
- MaidsRated ★ 4.5
- Splash Splash LoveRated ★ 4.0
- Be MelodramaticRated ★ 4.0
- Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
- PhoenixRated ★ 4.0
- Shopaholic LouisRated ★ 5.0
- Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
- Haikyuu!!Rated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
- Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
- The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
- W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
- Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
- My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
- Infinite ChallengeRated ★ 2.0
- New HeartRated ★ 5.0