Series
Ratings
59
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0