Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
GamerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5