Movies
Ratings
400
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- HeroRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0