Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5