Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5