Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Black DemonRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5