Series
Ratings
188- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0