Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.5
DemonRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0