Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
HildaRated ★ 4.5
Final Space Season 2Rated ★ 4.5
Final Space Season 1Rated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5