Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0