Movies
Ratings
619
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The JacketRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 0.5
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0