Movies
Ratings
277
AssassinationRated ★ 4.5
See You After SchoolRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
DinosaurRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0