Series
Ratings
81- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0