Movies
Ratings
408
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Toc TocRated ★ 3.0
Sinister 2Rated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
SPF-18Rated ★ 1.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VampsRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0