Series
Ratings
37
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0