Titles you rated
Another FamilyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0