Movies
Ratings
823
Knives OutRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5