Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Mr. BadRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
LostRated ★ 1.5
YouRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Again My LifeRated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5